Auto stavební - mixer Alloy

Auto stavební - mixer

105 Kč

Výjimečné zboží, Auto stavební - mixer s proslulou značkou Alloy - toto zboží si můžete nechat doručit extra levně za 105 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: ZA0244
Do obchodu

Popis

Alloy

Špičkové zboží, Auto stavební - mixer s jakostní značkou Alloy - tento artikl objednávejte s extra slevou za 105 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Krásné modely stavebních strojů v realistickém designu se stanou nenahraditelnou hračkou pro každého malého stavebníka. Díky těmto autům, které při hře poskytnou spoustu zábavy, dětí mohou trávit více času mezi svými vrstevníky. S nabízenými 3 typy stavebních vozidel se děti mohou cítit jako skutečný řidiči na staveništi. Jsou vyrobeny velmi pevně se zvláštním důrazem na detaily. Vozidla mají částečně kovové tělo, co má vliv na pevnost. Děti se mohou s nimi hrát na že jakýmkoli místě, ať už doma, na zahradě nebo na pískovišti. Každý model má pohyblivé části v závislosti od typu vozidla. Cena je za 1 ks.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměry auta: (Některé parametry rozměrů se mohou mírně lišit v závislosti na modelu)

délka cca. 16,5 cm
šířka cca. 5 cm
výška cca. 6 cm

Rozměr balení:

délka: 22 cm
šířka: 6,5 cm
výška: 8,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users