Auto kovové americký Oldschool - modrá INNI

Auto kovové americký Oldschool - hnědá

240 Kč

Spokojenost přinášející Auto kovové americký Oldschool - hnědá s proslulou značkou INNI - tento artikl musíte mít za mimořádně nízkou cenu 240 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 2500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

INNI

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Auto kovové americký Oldschool - hnědá se známou značkou INNI - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátní slevou za 240 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kovové autíčko se zvukem a světlem jistě potěší všechny malé milovníky těchto vozidel. Auta jsou vyrobeny velmi pečlivě a v pěkném designu. Vozidlo je poháněno prostřednictvím pružinového pnutí v kolech. Král asfaltu je neuvěřitelně přesně okopírovaný a otevírání dveří ještě umocňuje vzhled tohoto auta. Auto je vyrobeno z kovu v pěkném designu a v dobré kvalitě, což umožňuje dlouhodobé hraní s tímto autem. Hračka má vše, co by měl mít skutečný model a samozřejmě krásně malované plameny na karoserii. Cena je za 1 ks.

Hračka je vhodná pro děti od 5 let.

Specifikace:

Kovová malovaná karoserie
Gumové pneumatiky na discích dodávají perfektní přilnavost
Pohon / pružinový
Otevírání dveří

Rozměry auta.

délka: 13 cm
šířka: 4,5 cm
výška: 4 cm

Rozměr balení.

- délka: 16 cm

- šířka: 11 cm

- výška: 7 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users