Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání Toys Group

Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání

554 Kč

Ve slevě je Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání od populární značky Toys Group - tento hit naleznete v neopakovatelné akci za 554 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 5104732160621
Do obchodu

Popis

Toys Group

Prvotřídní Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání co nám vyrábí Toys Group - tento hit můžete sehnat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 554 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové Lhoty u Cesty 66, naučí se, že skutečná radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta z Lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i ​​důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři. Mít takové auto je snem každého malého milovníka této krásné pohádky, který sleduje jeho příběhy. Auto je vyrobeno z plastu a je poháněno dálkovým ovladačem. Dálkově ovládané vozidla RC umožní dětem rozvíjet dovednosti, jako je řízení auta, soustředění, manuální zručnost, rychlé myšlení a obratnost. Auto bude poskytovat mnoho hodin zábavy pro všechny příznivce automobilů na ovládání.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Funkce dálkového ovladače:vpředvzadodbočení vpravoodbočení vlevonapájení:Auto: 4 ks baterií AA 1,5 - nejsou součástí baleníDálkové ovládání: 2 ks baterií AA 1,5 - nejsou součástí baleníRozměr auta:délka: 23. cmšířka: 12 cmvýška: 8 cmRozměr balení:délka: 32 cmšířka: 15 cmvýška: 11,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce