Auto Blesk McQueen 30 cm mustang Toys Group

Auto Blesk McQueen 30 cm mustang

213 Kč

Ve slevě je Auto Blesk McQueen 30 cm mustang od top značky Toys Group - tento artikl musíte mít s extra slevou za 213 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad dva a půl tisíce. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: MA-96235
Do obchodu

Popis

Toys Group

Prestižní Auto Blesk McQueen 30 cm mustang originální od labelu Toys Group - tento artikl doporučujeme v perfektní akci za 213 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

uto Blesk McQueen 30 cm mustang Cars - barvy a design tohoto auta odrážejí charakter z řady pohádek Cars. Tato hračka splňuje sny vašeho dítěte, že chce závodit se slavným autem McQueen-em. Tento model je velký, nenáročný a dostupný každému chlapci, který touží mít takové auto. Auto je vyrobeno z kvalitního plastu a je poháněno na setrvačník.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměr auta:délka: 30 cmšířka: 12 cmvýška: 8,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users