3D formičky do písku - mix zvířatek Toys Group

3D formičky do písku - mix zvířatek

100 Kč

Top produkt, 3D formičky do písku - mix zvířatek od výrobce Toys Group - tento produkt prodáváme za skvělou cenu 100 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 2500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders-Q106
Do obchodu

Popis

Toys Group

Vaše možnosti obohacující 3D formičky do písku - mix zvířatek od kvalitní značky Toys Group - tento hit seženete za mimořádně nízkou cenu 100 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc pětset. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Tyto originální 3D formičky do písku dopomohou dětem vytvořit krásné stavby z kinetického nebo obyčejného písku. Formičky mají podobu krásných zvířátek, které vypadají jako živé. V soupravě jsou formičky kočičky, lva a poníka. Formičky mají tvar dvou oddělitelných výlisku, které se vyplní pískem. Velký doraz je kladen na snadné manipulaci a detailním vypracování i těch nejmenších záhybů u 3D obrazců. Formičky podporují rozvoj kreativity a prohlubují tak tvořící činnost dětí. Formičky jsou vyrobeny z plastu. Jako náplň lze použít nejen písek, ale i sadru.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Velikost formiček:

Kočka: 8 x 6,5 x 5 cm
Lev: 9,5 x 8 x 6 cm
Poník: 10 x 7,5 x 5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users