1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario

1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario

799 Kč

Velmi žádaný produkt, 1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario s osvědčenou značkou - tento produkt prodáváme v jedinečné akci za 799 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8595582238405
Do obchodu

Popis

Oblíbený produkt 1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario originální od labelu - tento produkt doručujeme za hustou cenu 799 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
RC v designu automobilu LAMBORGHINI CENTENARIO. Tento model je vhodný pro veškeré nadšence dálkově řízených modelů. Model je vyroben v měřítku 1:24 a zaujme velmi detailním zpracováním. Samotný model je napájen 3 ks AA baterií. K ovládání slouží klasický ovladač, který vyžaduje 2 ks AA baterií . Baterie nejsou součástí balení. Auto se snadno zapíná spínačem ON/OFF ve spodu vozidla, stejně tak funguje spínač na ovladači. Pro ujištění, že je ovladač propojen s autem, slouží kontrolka umístněná uprostřed ovladače, která se červeně rozsvítí po následném propojení. Maximální dosah dálkového ovládání je 20 m. Tento model využívá frekvenci 2.4 G. Maximální radiofrekvenční výkon, vysílaný v uvedeném frekvenčním pásmu, je 0.5 mW e.r.p., U RC souprav pracujících na frekvenci 2,4 GHz už také není potřeba řešit možné vzájemné rušení mezi jednotlivými modeláři pracujícími na této frekvenci, o to se dokáže postarat sama ‚inteligentní‘ elektronika vysílače a přijímače.

Další popis produktu 1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario

  • Název: 1:24 Závodní auto Lamborghini Centenario
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8595582238405
  • ID produktu: 632326
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users